Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #7733, Vrácení chybně zaslané platby

Vrácení chybně zaslané platby, Platba

15.10.2019 Platba

Dobrý den, přišel mi na účet od firmy obnos, můj účet jsem nekontrolovala z důvodů že byl zablokován kvůli mému manželovi. Samozřejmě obnos hned odeslala banka exekutorovi, což jsem vůbec nevěděla. Po sedmi měsících mi zaslala banka info, že na můj účet byla zaslaná mylná platba. Peníze nemám, co s tím mohu dělat? Jsem ochotná tuto mylnou platbu splácet. Je to možné? Poradíte mi prosím. Dostala jsem se do problémů vlastně i kvůli jejich chybě té firmy a hlavně jejich účetní. Děkuji

Dobrý den,

podejte vylučovací žalobu k soudu na chybně obdržené peníze, exekutor by je Vám měl následně vrátit. Potom peníze vraťte odesílateli.