Banky.cz Bankovní poradna zdarma Akcie a investice #22039, Výběr peněz z majetkového účtu

Výběr peněz z majetkového účtu, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%
12.9.2023 Akcie a investice

Pokračování dotazu č. 22036: Dobrý den, děkuji za odpověď. Peníze tam mám jen naspořené, a tak bych si chtěla vybrat jen nějakou částku, akcie nekupuji.

Dobrý den,

o jaké peníze na jakém majetkovém účtu u jaké společnosti se prosím jedná? Majetkový účet neslouží ke spoření ale k držení aktiv (akcie, dluhopisy). Pokud jste si převedla peníze na majetkový účet a chcete je převést zpět na svůj běžný účet, neměl by v tom být žádný problém (stačí zadat převod).