Banky.cz Bankovní poradna zdarma Osobní a rodinné finance #22757, Vymahač hrozí trestním oznámením

Vymahač hrozí trestním oznámením, Osobní a rodinné finance

Dobrý den, nemám na splátky a vymahačka dluhů mi řekla, že na mě podá trestní oznámeni za podvod. Chtěla jsem půjčku na konsolidaci půjček, všechny půjčky co jsem chtěla zkonsolidovat jsem mailem poslala věřiteli, ten mi nabídl 120tis aspoň na zaplacení nějakých půjček. Nevím jestli jsem mu nějaké půjčky nezapomněla omylem sdělit - jde o podvod? Děkuji

Dobrý den,

nejde o podvod ani o žádný jiný trestný čin, případné trestní oznámení by bylo zamítnuto. Vymahačka bohužel spoléhá na vaši nedostatečnou znalost práva a snaží se Vás pouze zastrašit s vidinou vymožení dalších peněz.