Vymáhání dluhu O2, Exekuce a insolvence

Dobry den, chcem sa opýtať, mala som splátkový kalendár u O2. Posielala som tam mesačnú splátku. Minule som tam volala a povedali mi, že nejaké 6 mesiacov uplynulo od doby vymáhania a že oni s tým už nemajú nič. Tak som volala na O2 zákaznícku linku a tam mi povedali, že oni to majú a že mám vždy posielať tu splátku tam, kde aj doteraz čiže vždy na ten istý iban aj VS. Ale ten iban patril spoločnosti Alektum asi. Tak neviem či to teraz nepisielam tie peniaze zbytočne a správne.

Dobrý den,

těžko soudit, zda pohledávku stále vymáhá O2 nebo došlo k přeprodeji třetí straně/externí vymáhací agentuře. Tuto informaci by Vám mělo závazně potvrdit O2.