Výplatnice kopie, Osobní a rodinné finance

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat? Jsem v pracovní neschopnosti od 13.6. 2022. Letos na jaře mi ve výplatní pásce zaměstnavatel napsal, že mám pohledávku 1 960 Kč. Divila jsem se, když po mně paní účetní chtěla v říjnu pohledávku za 1 stravenku 80 Kč. To jsem tedy na podzim zaplatila. Ptala jsem se za jaké je to období? Prý červen 2020 až doposud. V srpnu 2022 mi stravenky propadly, ale ani jsem nepracovala. Po paní účetní jsem chtěla poslat výplatnice, nemám ty staršího data. Odepsala, ať si přijedu, že můžu nahlížet do své složky. Psala jsem, že nepojedu nikam s nemocnou nohou. Taky marodím se zády. Můžete mi prosím napsat, jak bych to měla řešit? Platit skoro dva tisíce a nevím ani za co, to se mi nechce. Děkuji

Dobrý den,

předávání výplatnic může být u každého zaměstnavatele řešeno trochu jinak. Někde se výplatnice zasílají elektronicky na email, jinde se předávají osobně v papírové podobě. Doporučuji postupovat dle instrukcí mzdové účtárny vašeho zaměstnavatele.