Z čeho mám platit insolvenci?, Exekuce a insolvence

Dobry den, jsem v insolvenci od 12.2. 2021 a smlouvu v nove praci mam do 28.2.2022 a momentalne jsem na rizikovem tehotensvi. Kdyz jsem mluvila se spravcem, rekl mi, ze mam zajistit od pritele darovaci smlouvou na castku 7 500 Kc, i kdyz mam ve smlouve minimalni splatku 2 289 Kc. Muze si toto spravce vubec dovolit, kdyz pritel odmita mne pomahat financne, kdyz sam si plati dluhy? A mam se jit 28.2.2022 prihlasit na Urad prace? Predem dekuji,

Dobrý den,

pro úspěšné oddlužení stačí splácet měsíčně po dobu 5 let min. 2 289 Kč a "projevit snahu". Po propuštění ze zaměstnání je dobré se registrovat na Úřad práce. ÚP ale může registrovat jen práce-schopné jedince (což na nemocenské v rizikovém těhotenství pravděpodobně nebudete).