Jak dlouho trvá bankovní převod EUR z Norské banky do ČR ve větší sumě než 50 000 EUR?

29.7.2021 Platba

Dobrý den, jak dlouho prosím Vás může trvat bankovní převod EUR z Norské banky (v Norsku) do ČR (do Air Bank)? Suma je vyšší než 50 000 EUR, takže SEPA platba bohužel nepřipadá v úvahu. Děkuji

Dobrý den,

pokud se nejedná o extrémně vysokou částku, doporučuji transfer rozdělit na několik menších plateb pod 50 000 EUR tak, aby se platby kvalifikovaly jako SEPA (levnější a rychlejší). Klasická zahraniční neSEPA platba mezi Norskem a ČR by neměla trvat déle než 2-3 pracovní dny.