Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #10614, Založení účtu bez návštěvy pobočky

Založení účtu bez návštěvy pobočky, Běžný účet

4.7.2020 Běžný účet

Dobry den, ziji v USA pres dvacet let a pobiram duchod z Ceske Republiky.  Jelikoz se chystam zpet do CR, chtel bych si zalozit ucet v nektere ceske bance, do ktere bych nechal zasilat muj duchod. Stale narazim na problem osobni nastevy a podpisu smlouvy na pobocce banky. Navsteva CR do meho odjezdu neni mozna. Dekuji

Dobrý den,

zcela online jde běžný účet založit jen tehdy, máte-li v ČR jiný svůj účet (ze kterého pošlete na nově zakládaný účet 1 Kč coby validaci místo podpisu smlouvy). Jinak je nutné vždy podepsat smlouvu. Většina bank je ochotna za klienty s podpisem smlouvy poslat kurýra, nicméně tato nabídka se týká pouze ČR (do USA za Vámi banky kurýra spíše posílat nebudou).