Která banka založí běžný účet po oddlužení a nabídne i spořící účet pro dítě?

Dobrý den, mám žádost o oddlužení na soudě a čekám na její projednání. A stalo se mi, že mi banka kvůli tomu nezaložila běžný účet. Je teda nějaká banka, které by mi založila běžný účet v případě kladného vyřízení žádosti? Navíc bych chtěla k běžnému účtu ještě spořící účet pro syna. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

po schválení oddlužení Vám běžný či spořící účet otevřou všechny banky. Ale dokud není insolvence schválena soudem, jste stále v exekuci a exekutor by nechal zablokovat každý Váš nově otevřený účet (proto Vám ho banky nyní nechtějí otevřít).