Banka zamítla mou žádost o konsolidaci kvůli předchozím zamítnutým žádostem v jiných bankách. Jak dlouho budu muset čekat, než mi bude banka schválit žádost o konsolidaci?

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.11.2022 Půjčka

Dobrý den, banka mi zamítla konsolidaci kvůli tomu, že jsem měl zamítnuto několik jiných žádosti o půjčky v jiných bankách. Bohužel jsem nevěděl, že když mi to někde jinde zamítnou, tak automaticky mi to zamítnou všude. A tak mám hodně zamítnutých žádostí. V databázi nemám žádné jiné negativní záznamy. Jak dlouho bude trvat, než mi bude banka vůbec bude moci schválit žádost a dál se o konsolidaci vůbec zajímat? Nebo už není vůbec šance? Děkuji

Dobrý den,

zamítnuté žádosti o půjčky se taktéž zapisují do BRKI a jsou zde viditelné 6 měsíců. Pokud Vám půjčku zamítnou 2-3 banky, nemá smysl zkoušet své štěstí v dalších bankách (došlo by taktéž k automatickému zamítnutí Vašich žádostí). Vyčkejte 6 měsíců.