Sberbank CZ

   
KÓD BANKY 6800
Zelená linka 800 133 444
Internet www.sberbankcz.cz více informací více
 
 

Vyhledat pobočku / bankomat

   
 
 
  Pobočku      Bankomat
 
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Nenápadná banka, za kterou se skrývá nabídka kompletního portfolia produktů od běžných účtů až po hypotéky. K mání je i jeden běžný účet skoro zdarma, kde se platí převážně jen za odchozí platby. Spoření nic moc, úroky podprůměrné, u úvěrů, zejména hypoték, zase úroky mírně nad průměrem, bohužel v tom špatném slova smyslu. Jako dobrý počin hodnotím nabídku jistotního účtu, kterých je jinak na trhu jak šafránu.


 

O bance

   

Sberbank CZ (do února 2013 pod jménem Volksbank CZ) působí na českém trhu od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost s bankovní licencí ČNB.


Sberbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb v oblasti firemního i osobního bankovnictví.


Naším cílem je být klientům důvěryhodným finančním poradcem. Díky hlubokému pochopení a znalosti jejich potřeb jsme schopni nabízet jim individuální řešení, o kterém jsme přesvědčeni, že pomáhá. Nejsme pouze prodejci bankovních produktů - bankovnictví chápeme především jako službu, která vede ke vzájemné prosperitě a růstu.


Našim klientům pomáháme zhodnotit jejich peníze, poskytujeme jim srozumitelné finanční a bankovní poradenství i špičkovou osobní péči. Tímto způsobem usilujeme o to, aby bankovnictví znovu získalo svůj původní osobní charakter.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR