O serveru Banky.cz

   

Server Banky.cz Vám přináší nejpřehlednější a nejpřesnější informace o bankách a osobních finančních produktech v ČR. Na serveru naleznete přehled všech bank včetně jejich produktů a v neposlední řadě také samozřejmě kódů bank.
Nabízíme Vám srovnání a správný výběr finančního produktu pomocí průvodce Banky.cz. Finanční produkty u nás naleznete tyto: Úvěr (Půjčka), Hypotéka, Kreditní karta, Konto, Vkladní knížka, Stavební spoření, Jistotní účet a Investice (Investiční produkty).
Aby výčet produktů i institucí byl kompletní, naleznete u nás také družstevní záložny, které by jistě již z principu měly být zařazeny na serveru Banky.cz.

V sérii našich článku Vám také přiblížujeme některé důležité aspekty finančních produktů a vztahu bank k Vám - tedy jejich klientům.

Protože se k některým finančním produktům (např. hypotéka na bydlení) váží také doplňkové produkty jako je mezi jinými životní pojištění, v nové sekci Pojišťovny Vám pro zjednodušení přinášíme přehled pojišťoven působících v ČR a také jejich nejdůležitější produkty.

Rádi Vás aktivně zapojíme do zlepšení serveru, jeho přínosu a jeho informační hodnoty, protože Banky.cz jsou tu pro Vás!

Ale nejen to – server Banky.cz je tu samozřejmě proto, aby Vám pomohl. Svými pokročilými funkcemi chce zjednodušit spoustu úkonů spojených s hledáním co nejvýhodnějších finančních produktů.

S jakýmkoliv dotazem na finanční produkty kontaktujte zdarma naše specialisty a pokusíme se pro Vás nalézt nejvhodnější řešení Vaší situace ať už se jedná o úvěr, téma výběru vhodné banky pro Vás nebo tu nejvýhodnější hypotéku.