O serveru Banky.cz

Server Banky.cz Vám přináší nejpřehlednější a nejpřesnější informace o bankách a osobních finančních produktech v ČR. Na serveru naleznete přehled všech bank včetně jejich produktů a v neposlední řadě také samozřejmě kódů bank.
Nabízíme Vám srovnání a správný výběr finančního produktu pomocí průvodce Banky.cz. Finanční produkty u nás naleznete tyto: Úvěr (Půjčka), Hypotéka, Kreditní karta, Konto, Vkladní knížka, Stavební spoření, Jistotní účet a Investice (Investiční produkty).
Aby výčet produktů i institucí byl kompletní, naleznete u nás také družstevní záložny, které by jistě již z principu měly být zařazeny na serveru Banky.cz.

V sérii našich článku Vám také přiblížujeme některé důležité aspekty finančních produktů a vztahu bank k Vám - tedy jejich klientům.

Protože se k některým finančním produktům (např. hypotéka na bydlení) váží také doplňkové produkty jako je mezi jinými životní pojištění, v nové sekci Pojišťovny Vám pro zjednodušení přinášíme přehled pojišťoven působících v ČR a také jejich nejdůležitější produkty.

Rádi Vás aktivně zapojíme do zlepšení serveru, jeho přínosu a jeho informační hodnoty, protože Banky.cz jsou tu pro Vás!

Ale nejen to – server Banky.cz je tu samozřejmě proto, aby Vám pomohl. Svými pokročilými funkcemi chce zjednodušit spoustu úkonů spojených s hledáním co nejvýhodnějších finančních produktů.

S jakýmkoliv dotazem na finanční produkty kontaktujte zdarma naše specialisty a pokusíme se pro Vás nalézt nejvhodnější řešení Vaší situace ať už se jedná o úvěr, téma výběru vhodné banky pro Vás nebo tu nejvýhodnější hypotéku.

Redakce

Tel: +420 533 441 510, Email: redakce@banky.cz, ISSN 2464-4579
Šéfredaktor: Petr Jermář
Redaktoři: Pavel Strašák, Radek Vaniš
Korektor: Monika Řezníčková
Externisté: Michaela Dvořáková, Zuzana Karasová, Jitka Kochová, Jan Starčevič, Jakub Toman

 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of China Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno