Banky.cz Bankovní poradna zdarma #117, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat neúčelovou hypotéku a zrealizovat svůj podnikatelský záměr?

Dobrý den, měl bych zájem o neúčelovou hypotéku. Mám podnikatelský záměr a mohu ručit bytem v hodnotě 1 600 000,- Nemám žádné jiné půjčky, nejsem v registru, nemám žádnou exekuci. Jakou mám u Vás šanci?

Dobrý den,

nejsme přímo banka, ale pouze informační portál, tedy budeme se Vám snažit dobře poradit, ale sjednání finálního produktu u konkrétní banky bude již pouze na Vás.

Bude záležet na výši úvěru, resp. jeho poměru k hodnotě zastavované nemovitosti (tzv. LTV, více v našem článku Oceňování nemovitostí z pohledu bank a pojišťoven), době splácení, Vašem věku a pravidelném doložitelném příjmu.

Obecně největší šance máte asi u Hypoteční banky, která se neřadí mezi banky nejlevnější, nicméně je schopna si poradit i s komplikovanějšími případy, kde by Vás jiní odmítli.

Petr JermářBanky.cz