Jak získat nebankovní půjčku bez doložení příjmů a minimalizovat riziko nečekaných problémů?

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.6.2015 Půjčka

Dobrý den, potřeboval bych doporučit nejideálnější nebankovní půjčku bez doložení příjmů v řádu 10 až 50 tisic (cim vic tim lip), pzn. půjčku pro me nebude problem nasledne splacet, ale nyní je pro me nutnost si ji vzit, pro to bych rad vedel, kde je nejmensi riziko toho, ze nastanou necekanne problemy a kde to bude nejvyhodnejsi s tim, ze nebudu muset nic dokazovat, diky za odpoved a preji hezky den :-)

Dobrý den,

neexistuje nic jako ideální nebankovní půjčka, to je oxymóron :)

Vy osobně byste někomu půjčil peníze, aniž byste si dotyčného prověřil, zda Vám bude schopen dluh splatit? Asi ne. Banky navíc tuto lustraci příjmů a závazků nedělají jen kvůli sobě, ale také kvůli klientům samotným, aby je ušetřily riziku exekuce a osobního bankrotu. Naopak většině nebankovních poskytovatelů úvěru nejde o řádné splácení, ale snaží se klienty do exekuce dostat (aby na nich mohli doživotně parazitovat či je obrali zejména o nemovitý majetek). Zvažte si tedy sám, zda Vám pro pár tisíc korun stojí toto riziko za to.

Z nebankovních poskytovatelů úvěrů mohu doporučit pouze jediného - Click Credit (odnož Home Credit), který má RPSN pouze 48% a sankce v řádu stokorun. Ale půjčuje max. 5 000 Kč. Zbytek poskytovatelů nebankovních úvěrů si účtuje stovky, tisíce a desetitisíce % úroku (a o mnoho více Vám stejně nepůjčí - max 15-20 000 Kč) - toto skutečně nedoporučuji. Pokud Vám kdokoliv bude chtít půjčit více než 20 000 Kč bez lustrace příjmů, je to podvodník a vyhněte se mu obloukem.