Proč mi nepřicházejí žádné informace o mé životní pojistce?

Životní pojištění od expertů
16.3.2016 Pojištění

Dobrý den, někdy v minulosti jsem si zřejmě sjednala životní pojištění, které se mi měsíčně strhává, ale vůbec mi nechodí výpisy ani jiná sdělení ohledné mého pojištění. Bojím se, abych nebyla obětí nějakého podvodněho jednání. Děkuji Ivana Poláková

Dobrý den,

kapitálové a investiční životní pojistky jsou extrémně nevýhodné produkty, u kterých budete ještě ráda, když skončíte na nule. Dobrovolně by si je člověk nesjednal, tudíž jsou tlačeny finančními poradci. Doporučuji co nejdříve prošetřit, co přesně a komu platíte a prověřit možnost ukončení. Nejedná se pravděpodobně o podvod jako takový, jen to pro Vás není výhodné.

Určitě máte podepsanou smlouvu o pojistce - kontaktujte pojišťovnu, u které máte pojistku sjednanou.