Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #3126, Kde neobtěžují finanční poradci?

Kde neobtěžují finanční poradci?, Banka

20.10.2016 Banka

Zdravim, mam jednoduchy dotaz. Zcela jiste znate nas bankovni sektor, mam prosbu, existuje na tuzemskem trhu banka, kde by me kazdou chvili neobtezoval nejaky financni poradce, eventualne jiny pracovnik z banky s tim, zda mam zajem o tohle a tamhleto u vedeni meho uctu. Je to otravne, posilam je z fleku do ..., ale nedaj si rici a nedaj si rici, mate radu ?:) Chci proste bankovni sluzbu, kam ulozim penize a je klid, vse si obstaram sam. Dekuji

Dobrý den,

vybíral bych z pětice nové generace nízkonákladových bank (Equa bank, Air Bank, Fio banka, ZUNO, mBank). mBank byla dříve dobrá, ale zhruba od 2013 takto po telefonu "obtěžuje" s nabídkami půjček a pojištění. ZUNO bohužel oznámila minulý týden konec. Equa, Air Bank ani Fio mě nikdy s ničím neobtěžovaly, tedy mohu vřele doporučit.