Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #23025, Banka uznala reklamaci za nezaviněnou chybu

Banka uznala reklamaci za nezaviněnou chybu, Platba

21.2.2024 Platba

Pokračování dotazu č. 22984: Dobrý den, jen k našemu předešlému písemném rozhovoru. Nakonec mi banka chybný převod uznala a eura mi převedla v původní výši zpět na eurový účet. Asi jsem měla štěstí. Hezký čas Jana

Dobrý den,

děkuji za doplnění a zpětnou vazbu. Vaší bance patří velký dík, jde o velmi nadstandardní a proklientský přístup.