Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #21695, Banka zrušila dětský účet

Proč Česká spořitelna zrušila můj dětský účet bez udání důvodu?

8.7.2023 Běžný účet

Dobrý den, Česká spořitelna mi zrušila dětský účet, přestože byl využíván. Ptám se jak je to možné? Dostala jsem dopis od České spořitelny, že k 30.6 2023 že ruší dětský bankovní účet bez udání důvodu. Ráda bych znala důvod. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nepoužívali jste prosím dětský účet k záležitostem, které byly v rozporu s podmínkami pro vedení účtu? (např. zasílání výplaty dospělého, odklánění peněz před věřiteli v exekuci).