Založení účtu v USD v Komercní bance a poplatky: Vše, co potřebujete vědět

30.1.2023 Banka

Dobry den, prosim dejte mi vedet, jestli si mohu zalozit v Komercni bance ucet v USD. 1) Kolik USD je nutno vlozit na zalozeni uctu? 2) Mohu prevest USD ze City Bank predlozim-li  muj osobni sek? 3) Jaky je poplatek za vyber v USD z meho uctu v Komercni bance? 4} Jaka je castka kterou uctuje za vedeni tohoto uctu? Dekuji vam predem za vasi laskavou odpoved

Dobrý den,

ano, KB nabízí vedení účtu v USD. Banka nepožaduje žádný minimální vklad, proplácení šeků může být komplikovanější, doporučuji bankovní převod, vedení účtu přijde na 60 Kč/měsíc, poplatky za výběr záleží na způsobu výběru (bankomat, na pobočce, převod na jiný účet).