Jak ovlivní hraní v kasinu v Monte Carlu moji žádost o hypotéku?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, součástí našeho výletu je Monte Carlo a rádi bychom tam zašli do Casina a pro zážitek zkusili nějakou hru (do 1 000 Kč). Jinak nikdo nesázíme. Je možné, že by toto mohlo mít vliv na žádost o hypotéku? Děkuji

Dobrý den,

pokud si žetonu v Monte Carlu koupíte za hotovost, banka se o tomto zpestření vašeho výletu nedozví a dopad na hypotéku bude nulový.