Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #22277, Já jsem po insolvenci, manžel si chce vzít hypotéku sám

Já jsem po insolvenci, manžel si chce vzít hypotéku sám, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online
23.10.2023 Hypoteční poradna

Dobrý den, jsme manželé, já na rodičovské dovolené. Manžel si chce vzít hypotéku a potřebuje k tomu můj podpis. Já mám bohužel ještě na tři roky zápis v rejstříku, měla jsem insolvenci, kterou jsem splatila dříve. Bude s tím problém v bance u mého podpisu, i když si hypotéku bere na sebe pouze manžel?

Dobrý den,

pokud si hypotéku bude brát pouze manžel, nebude mít na toto vaše prodělaná insolvence žádný negativní vliv. Bude však nutné u notáře sepsat zúžení SJM pro tuto jednu konkrétní transakci (hypotéka).