Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #13790, Moneta koupila Wüstenrot stavební spořitelnu

Moneta koupila Wüstenrot stavební spořitelnu, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
8.4.2021 Spoření

Dobrý den, syn má u společnosti Wüstenrot stavební spořitelna a.s. uzavřeno stavební spoření. Přestěhovali jsme se a potřebuji nahlásit novou adresu trvalého pobytu, tzn. i doručovací. Kde mohu změnu nahlásit, když došlo ke spojení Monety a Wüstenrotu, o čemž jsem do dnešního dne vůbec nevěděla? Děkuji za radu.

Dobrý den,

novou adresu můžete nahlásit na kterékoliv pobočce Moneta Money Bank. Více informací o fúzi Moneta - Wüstenrot najdete v našem článku Wüstenrot se sloučila s Moneta Money Bank. Pro klienty stavební spořitelny se nic nemění (stavební spořitelna je oddělená entita, změnil se pouze název a rozšířily se možnosti obsluhy).