Multi-měnový účet, Běžný účet

26.3.2018 Běžný účet

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi multiměnovým účtem Raiffeisenbank a produktem FX4, který nabízí Deutsche Bank? Děkuji

Dobrý den,

multi-měnový účet je prostý běžný účet pro občany, který nabízí  pod jedním číslem účtu vedení salda ve více měnách. Raiffeisenbank multiměnový účet je aktuálně jediným produktem svého druhu na trhu. RB tento legendární produkt získala spolu s nákupem eBanky.

Produkt FX4 od Deutsche Bank není běžným účtem, ale platformou pro platby v cizích měnách. Tato platforma by měla klientům zajistit výhodnější než běžný kurz (kombinací s obchodováním na FX trzích) - slouží tedy pro firemní zákazníky. DB v České republice služby běžným občanům neposkytuje.