Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Deutsche Bank
DB (Deutsche Bank)

DB (Deutsche Bank)


  Adresa: Jungmannova č.or.34/č.p.750, 110 00 Praha 1 
  IČ: 60433566 
  SWIFT: DEUT CZ PX 
  Kód banky: 7910 
  Na českém trhu: Zahájení činnosti: 1.12.1993
  Země centrály: Německo 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  O bance DB (Deutsche Bank)

  V roce 1990 otevřela Deutsche Bank Aktiengesellschaft, Frankfurt nad Mohanem, SRN, svoji reprezentaci v Praze a následně v roce 1993 založila Deutsche Bank Aktiengesellschaft Filiale Prag, organizační složku jako plnohodnotnou pobočku.

  Dotazy v poradně k DB (Deutsche Bank)

  FH

  #5061, FX4Cash, Banka, 18.8.2018

  Jaký je rozdíl mezi FOREX - FIRMENKONTO a platformou FX4cash? Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,

  platforma FX4Cash je produkt od Deutsche Bank. Co přesně myslíte oním "Firmenkonto"? (v překladu firemní účet) Jaký produkt od které banky?

  KS

  #4953, Variabilní symbol, Platba, 25.7.2018

  Dobrý den, z Deutsche Bank jsem obdržel instrukce k provedení platby převodem. Variabilní symbol je bohužel 12-místný. Na netu jsem našel několik podobných případů, nicméně bez návodu k řešení. Na webu DB žádná poradna není, proto se s prosbou o návod obracím na Vás. Předem děkuji za radu.

  Dobrý den,

  variabilní symbol (VS) může obsahovat max. 10 číslic. VS slouží pouze k identifikaci platby na straně příjemce. Kontaktujte příjemce platby a domluvte se na jiném VS. Banka je pouze zprostředkovatelem platby, v tomto Vám nijak nemůže pomoci.

  JH

  #4854, FX4Cash, Banka, 3.7.2018

  Dobrý den, jaká česká banka nabízí možnost platby FX4Cash? Česká spořitelna? Můj obchodní partner tuto platbu po mně vyžaduje. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,

  FX4Cash nabízí Deutsche Bank. V Praze mají pobočku na adrese Jungmannova 24.

  FH

  #4686, Deutsche Bank FX4Cash, Banka, 16.5.2018

  Dobrý den, jaká jsou úskalí (klady jsou jasné) dle vašeho názoru v používání produktu FX4 Cash od DB (nemyslím obchodování na FX trzích)? Děkuji za odpověď

  Dobrý den,

  nevidím žádná úskalí. Tato platforma se vyplatí především při větších objemech a podnikům. Pro běžnou fyzickou osobu, která občas pošle malou platbu do zahraničí, to příliš smysl nemá.

  FH

  #4505, Multi-měnový účet, Běžný účet, 26.3.2018

  Dobrý den, jaký je rozdíl mezi multiměnovým účtem Raiffeisenbank a produktem FX4, který nabízí Deutsche Bank? Děkuji

  Dobrý den,

  multi-měnový účet je obyčejný běžný účet, který nabízí vedení účtu ve více měnách. Produkt FX4 od DB není běžným účtem ale platformou pro platby v cizích měnách, která by měla klientům zajistit výhodnější než běžný kurz (kombinací s obchodováním na FX trzích).

  Články o DB (Deutsche Bank)

  Prdelky, srandičky, frajeřinky aneb Air Bank to trošičku projela

  Prdelky, srandičky, frajeřinky aneb Air Bank to trošičku projela

  25.7.2011, Aktuálně

  …search v segmentu. Dost divné u podniku Petra Kellnera. Vlastně je to ale jedno, protože můj point je jinde. Loga s lomítkem: Air Bank, AXA, Deutsche Bank Na identitě Air Bank mě daleko víc irituje, že tak fantastický název, který oplývá aspekty jako lehkost, vzdušnost, kdykoliv, vž…  Rychlé odkazy

  Banky v ČR