Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Deutsche Bank
DB (Deutsche Bank)

DB (Deutsche Bank)


  Adresa: Jungmannova č.or.34/č.p.750, 110 00 Praha 1 
  IČ: 60433566 
  SWIFT: DEUT CZ PX 
  Kód banky: 7910 
  Na českém trhu: Zahájení činnosti: 1.12.1993
  Země centrály: Německo 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  O bance DB (Deutsche Bank)

  V roce 1990 otevřela Deutsche Bank Aktiengesellschaft, Frankfurt nad Mohanem, SRN, svoji reprezentaci v Praze a následně v roce 1993 založila Deutsche Bank Aktiengesellschaft Filiale Prag, organizační složku jako plnohodnotnou pobočku.

  Dotazy v poradně k DB (Deutsche Bank)

  FH

  #4686, Deutsche Bank FX4Cash, Banka, 16.5.2018

  Dobrý den, jaká jsou úskalí (klady jsou jasné) dle vašeho názoru v používání produktu FX4 Cash od DB (nemyslím obchodování na FX trzích)? Děkuji za odpověď

  Dobrý den,

  nevidím žádná úskalí. Tato platforma se vyplatí především při větších objemech a podnikům. Pro běžnou fyzickou osobu, která občas pošle malou platbu do zahraničí, to příliš smysl nemá.

  FH

  #4505, Multi-měnový účet, Běžný účet, 26.3.2018

  Dobrý den, jaký je rozdíl mezi multiměnovým účtem Raiffeisenbank a produktem FX4, který nabízí Deutsche Bank? Děkuji

  Dobrý den,

  multi-měnový účet je obyčejný běžný účet, který nabízí vedení účtu ve více měnách. Produkt FX4 od DB není běžným účtem ale platformou pro platby v cizích měnách, která by měla klientům zajistit výhodnější než běžný kurz (kombinací s obchodováním na FX trzích).

  P

  #4448, Deutsche Bank, Banka, 13.3.2018

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je možné, aby zmocněnec z ČR za zmocnitele, který je ve výkonu trestu odnětí svobody, založil účet u Deutsche Bank? Pokud, ano jak postupovat? Předem mockrát děkuji, přeji pěkný den.

  Dobrý den,

  Deutsche Bank poskytuje v ČR služby pouze korporátu, nikoliv retailovému segmentu, tedy běžná fyzická osoba si zde účet nezaloží. Banky obecně vyžadují při založení účtu osobní účast majitele účtu a předložení OP. 

  SL

  #4328, Korespondenční banky ČSOB, Platba, 13.2.2018

  Mám dolarové konto u ČSOB. Chtěl bych poslat dolary z mého konta v Americe na dolarové konto u ČSOB. Americká banka chce vědět, jakou korespondenční (intermediary) banku používá ČSOB. Dal jsem jim SWIFT/BIC a IBAN, ale oni pořád chtějí intermediary bank v USA. Potřebuji tuto informaci co nejdříve. Děkuji předem.

  Dobrý den,

  pro dolarové platby používá ČSOB tyto korespondenční banky: JP Morgan Chase Bank, Bank of New York Mellon, Deutsche Bank Trust Company Americas. Za příchozí platbu z US si ČSOB účtuje 1% z příchozí platby (min. 150 Kč, max. 1 000 Kč). Equa bank si účtuje jen 29 Kč, Air Bank 100 Kč.

  D

  #3753, Firemní platba do Ghany, Platba, 15.8.2017

  Dobrý den, jsme malá česká společnost (s.r.o.) a máme partnery v Ghaně, kterým chceme pravidelně posílat peníze (do ghanské banky). Jak to nyní udělat? U mezinárodních bank (HSBC, Deutsche bank) nás odmítli - zakládají účty jen zahraničním nebo miliardovým společnostem. Je tu nějaká cenově dobrá možnost, jak ty peníze převézt? Děkuji

  Dobrý den,

  doporučuji běžný účet pro právnické osoby od Fio banky, kde máte vedení účtu a tuzemské transakce zdarma, SEPA platby (v EUR v rámci EU) za 20 Kč a ostatní mezinárodní platby za 200 Kč.

  Články o DB (Deutsche Bank)

  Prdelky, srandičky, frajeřinky aneb Air Bank to trošičku projela

  Prdelky, srandičky, frajeřinky aneb Air Bank to trošičku projela

  25.7.2011, Aktuálně

  …search v segmentu. Dost divné u podniku Petra Kellnera. Vlastně je to ale jedno, protože můj point je jinde. Loga s lomítkem: Air Bank, AXA, Deutsche Bank Na identitě Air Bank mě daleko víc irituje, že tak fantastický název, který oplývá aspekty jako lehkost, vzdušnost, kdykoliv, vž…  Rychlé odkazy

  Banky v ČR