Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Československá obchodní banka
ČSOB (Československá obchodní banka)

ČSOB (Československá obchodní banka)

  Adresa: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5 
  IČ: 00001350 
  SWIFT: CEKO CZ PP 
  Kód banky: 0300 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky Československá obchodní banka

  Řadí se mezi čtyři největší banky na tuzemském trhu, člen bankopojišťovací skupiny KBC. Mimo spousty dalších dceřiných společností banka provozuje tyto nejznámější instituce: Hypoteční banka, Era (dříve Poštovní spořitelna) a Českomoravská stavební spořitelna – každá instituce se specializuje na jiný segment trhu/jiné produkty a navzájem se celá skupina vhodně doplňuje. Dohromady drží celá skupina ČSOB (hlavně díky Hypoteční bance) významný tržní podíl na poli hypotéční úvěrů. ČSOB také jako první banka u nás opustila desítku starých budov v centru a konsolidovala téměř tři tisíce pracovníků centrály do velkokapacitní budovy šetrné k životnímu prostředí v Praze Radlicích.

  O bance ČSOB (Československá obchodní banka)

  ČSOB je banka s dlouholetou tradicí. Byla založena státem za dob Československa již v roce 1964. Po pádu bývalého režimu byla banka podobně jako ostatní velké státní podniky privatizována. Novým majoritním vlastníkem se v roce 1999 stala belgická bankopojišťovací skupina KBC. O rok později převzala ČSOB zdravou část zkrachovalé IPB (Investiční a Poštovní Banka). V roce 2008 došlo k vyčlenění slovenské pobočky, která nyní na Slovensku působí jako samostatná entita.

  ČSOB nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích: běžný účet, hypotéka, půjčka, kreditní karta, spořící účet, termínovaný vklad, jistotní účet a stavební spoření.

  Články o ČSOB (Československá obchodní banka)

  Porovnání studentských účtů

  Porovnání studentských účtů

  21.10.2014, Běžný účet

  …d 18 let pak OP a potvrzení o denním studiu (max. 30 dnů staré u školy v ČR a max. 60 dnů staré u školy v zahraničí) Československá obchodní banka – od 15 do 30 let · do 17 let se zákonným zástupcem · od 18 – 20 …  Rychlé odkazy

  Banky v ČR