Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #15410, Nelíbí se mi zdražování a poplatky

Nelíbí se mi zdražování a poplatky, Pojištění

Životní pojištění od expertů
22.9.2021 Pojištění

Pokračování dotazu č. 13821: Pane kolego, v odpovědi na dotaz tazatele k dodatkovým příplatkům, konkrétně pojistitel AXA, uvádíte nesouvisející informace. Nepokrytě se denně poškozují a okrádají neznalí a důvěřiví občané. A tyto zločinné způsoby a praktiky, symbolem byly a pokračují. Hazard a drogy provokují další trestnou činnost, kde výsledkem jsou přeplněné vězení a 500 000 exekucí. Dnes se podvod stává běžnou podnikatelskou aktivitou. Auta, drogy, nemovitosti, energie, zdravotnictví, kde se falšují výkazy výkonů ve velkém, tj. okrádání zdrav. pojišťoven i pacientů. Deprimující je skutečnost jak hloupý GUVERNÉR prošmelí cca 75% zlatých rezerv Českého státu. Tošovský=Katastrofa. A takový na pohled slušný muž se prohání po USA za odměnu ve Ferrari. Alza nákup 1Usd a prodej 100.-Kč a navíc hnusná reklama. Kapitalismus v Čechách od velké privatizace spěje evidentně ke krachu! Prof. J. Horák

Dobrý den,

vždy mě dokáže překvapit, jak někdo kvůli účtovaným poplatkům nebo zdražení pojistného vidí celý svět takto černě. Podepsal jste se jako profesor, tedy si Vás dovolím odkázat na statistické údaje. Porovnejte si  prosím kvalitu života dnes a před 30 lety libovolnými měřítky (HDP na hlavu, průměrná délka dožití, vzdělanost, kriminalita, chudoba, zdravotnictví, kupní síla obyvatelstva, průměrná mzda/důchod, atd.). Velmi rychle zjistíte, že se dnes máme vůbec nejlépe jak jsme se kdy měli. Ještě lepší je vycestovat za hranice a zkusit si pár měsíců žít v jiných podmínkách. Pak srovnávejte a suďte.