Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #22469, Penzijní spoření v osobním bankrotu

Penzijní spoření v osobním bankrotu, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
24.11.2023 Spoření

Dobrý den, bylo nám schválené oddlužení manželů zpeněžením majetkové podstaty. Ins. správce bude rušit penzijní spoření. Manžel tam má asi 19 tisíc a já 4 tisíce. Z práce manželovi přispívají 500 Kč a o on si dává z výplaty 300 Kč. Já si sama přispívám 200 Kč. Chci se zeptat - sebere to ins. správce vše nebo nám něco nechá? Děkuji

Dobrý den,

předpokládám, že vaše dluhy jsou vyšší než 23 000 Kč, které ins. správce získá z vašich penzijních spoření? V takovém případě budou všechny peníze použity na umoření vašich dluhů.