Podvody na seniorech, Podvod

23.10.2019 Podvod

Jak je vůbec možné, aby se zmetci pokoušeli strašit důchodce a vymáhali peníze za něco, co oslovení neobdrželi. A navíc to nemohou nijak dokázat smluvním vztahem, či jakýmkoli dokladem potvrzujícím převzetí zboží či služeb. Takový humus před r. 89 neexistoval. Právní řád a ochrana před tímto podvodným a zločineckým jednáním neexistuje. K čemu je vlastně Ústava a Listina základních lidských práv svobod? Nezlobte se, ale pro jisté lidi k ho***!

Dobrý den,

pokud jste se stala obětí podvodu, podejte trestní oznámení Policii ČR, která vše prošetří. Jedná-li se o občanskoprávní spor, domáhejte se svých práv soudní cestou. Je-li Vám nuceno neobjednané zboží, prostudujte náš článek Podvody s prodejem produktů po telefonu, obraťte se na ČOI nebo podejte žalobu.

V každé společnosti se již od pradávna vyskytovali podvodníci či jinak nečestně jednající lidé. Zatímco ve starověku a středověku platilo právo silnějšího, za bývalého režimu neplatilo právo žádné (život Vám mohlo zničit i vykonstruované falešné obvinění). Dnešní doba Vám na rozdíl od do minulých dává konečně možnost domoci se svých práv civilizovanou (soudní) cestou. Ochrana lidských práv a svobod je na nejvyšší možné úrovni, važme si toho.