Poplatek za odhad, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, podepsal jsem s finančním poradcem žádost o předběžné posouzení hypotéky. Následně mi přišel email z banky "Podepsaná žádost o hypoteční úvěr". V emailu je dokument s žádostí a je zde i dodatek, že uhradím posouzení ceny nemovitosti. Ale už zde není informace o jakou nemovitost se jedná. Před podpisem jsem sdělil, že chci jen nezávazný odhad hypotéky a zatím nechci platit za odhad nemovitosti. Zřejmě jsem dodatek přehlédl. Může po mně banka vymáhat peníze pokud o nemovitost ztratím zájem? Lze případně požádat o hypotéku znovu na jinou nemovitost u stejné banky osobně či přes jiného poradce?

Dobrý den,

za podepsanou žádost o hypoteční úvěr se obvykle nic neplatí. Dobrý hypoteční poradce umí zajistit odhad zdarma. I pokud byste za odhad platil, děje se tak až v případě výběru konkrétní nemovitosti (jinak není co odhadovat). Doporučuji kontaktovat naše hypoteční poradce, kteří Vám zajistí profesionální služby na klíč a samozřejmě bez poplatku (za odhad se u nás neplatí).