Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #21938, Posílal jsem pojistné na špatný účet

Posílal jsem pojistné na špatný účet, Pojištění

Životní pojištění od expertů
22.8.2023 Pojištění

Dobrý den, v posledních dvou letech jsem omylem zaplatil pojištění našeho bytu na účet u banky a to dne 4.5. 2023 1 780 Kč na účet 7755-77628031/0710 v.s. 9355130125. V roce 2022 jsem tuto částku uhradil dne 16.5.2022 na stejná čísla. Nyní mne pojišťovna Kooperativa urguje za nezaplacení pojistného. Prosím, co to je za účet a komu jsem tuto částku platil? Pokud to bylo zcela omylem, je nějaká možnost tyto prostředky získat zpět? Jako penzistovi by mi to pomohlo. Děkuji

Dobrý den,

výše zmíněný účet patří finančnímu úřadu. Požádejte finanční úřad o navrácení peněz a pojistné zaplaťte na účet Kooperativy.