Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #11206, Služby k běžnému a spořícímu účtu

Služby k běžnému a spořícímu účtu, Běžný účet

12.9.2020 Běžný účet

Dobrý den, jde u banky vést více běžných účtů v jednom? Umíte přidat disponenta na účet? Jde na spořícím účtu vytvořit obálky na rozdělení spořených financí a jaké jsou případné poplatky za tyto služby pokud tedy nejsou zdarma?

Dobrý den,

každá banka nabízí jiný rozsah služeb k produktům běžný účet a spořící účet. Všechny banky umí disponenta, některé banky nabízejí multiměnový účet, jiné pro každou měnu separátní účet, spořící obálky nabízí např. Air Bank