Banky.cz Bankovní poradna zdarma Akcie a investice #22934, Vypořádání akcionářů NWR

Vypořádání akcionářů NWR, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%

Dobrý den, proběhlo vypořádání po krachu NWR? Zbylo mi 60 000 ks akcií, které samozřejmě nejsou obchodovatelné. Byl jsem asi před třemi lety informován, že to v zahraničí (Anglie) provede insolvenční správce. Pokud se tak stalo, zbylo něco pro akcionáře? Nedostal jsem žádné upozornění. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

vypořádání akcionářů NWR zatím neproběhlo, ins. řízení je přerušeno od 9/2023. Poslední kotace byla v desítkách haléřů, tedy případný likvidační zůstatek by byl ve vašem případě velmi pravděpodobně a čistě teoreticky maximálně v řádu stokorun až nižších tisíců (spíše bych však nic nečekal).