Závislost na automatech, Exekuce a insolvence

Dobrý den, bohužel jsem propadl automatům, hrál jsem on-line na telefonu. Bohužel se to podepsalo má mé psychické stránce, změny nálad, podrážděnost. Bohužel jsem to nechal zajít tak daleko, až se se mnou rozešla přítelkyně. Styděl jsem ji říct o svých problémech, tak odešla. Nasekal jsem si i dluhy, vůbec jsem neměl představu kolik, ale jak jsem to spočítal, tak to dělalo 350 tisíc. Našel jsem si druhou práci a všechny peníze posílám na umoření dluhu. Pro okolí, které nic neví jsem blázen. Pořad mě tíží svědomí a jsem na sebe naštvaný, ze kvůli takové blbosti, jsem si zničil život. Jak se z toho nezbláznit? Prostě zatnou zuby a přežívat a splácet, nebo i žít a splácet pomaleji?

Dobrý den,

záleží na vašich příjmech a dluzích. Nebankovní půjčky jsou vysoce úročeny a i přes snahu splácet Vám celkový dluh může neustále růst. Je-li splácení nad vaše síly, můžete požádat o insolvenci. Určitě taktéž vyhledejte odbornou pomoc psychologa. Závislost na automatech je nemoc, která se dá léčit. Není se zač stydět.