Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #15428, Zesplatněný úvěr a hypotéka

Zesplatněný úvěr a hypotéka, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, v minulosti jsem měl 2 zesplatněné úvěry, které jsem celé doplatil a v lednu to budou 4 roky od poslední splátky. Chtěl bych si zažádat o hypotéku cca 5 mil. Kč na činžovní dům, své prostředky mám (500 000 Kč). Mám účet u Air Bank a Equa bank, kde mi před 2 lety obě banky půjčily (Air Bank jedna půjčka 20 tisíc, druhá půjčka 80 tisíc a Equa bank 20 tisíc). Vše bylo řádně placeno a mám zase dobré záznamy v bankovním registru (v bankovnictví mi nabízí Air Bank další půjčku). Průměr mé mzdy je kolem 55 tisíc a mám smlouvu na dobu neurčitou, kde pracuji už cca 4 roky. Myslíte, že by mi nějaká banka půjčila vzhledem k těm zápisům v registru z minulosti? Bohužel jsem byl mladý a hloupý. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

banky obvykle přihlížejí k záznamům v registrech mladším 5 let. Pod 3 roky je to téměř vždy bez šance, 4 roky jsou na hraně, kdy by mohl bonitní klient s nadprůměrným příjmem uspět. Kontaktujte prosím naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a doporučí nejlepší možné řešení.