Raiffeisenbank

   
KÓD BANKY 5500
Zelená linka 800 900 900
Internet www.rb.cz více informací více
 
 

Vyhledat pobočku / bankomat

   
 
 
  Pobočku      Bankomat
 
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Jedna z větších banka na českém trhu, která v minulém desetiletí koupila a plně integrovala bývalou eBanku, ze které převzala oblíbené eKonto – ve své době průkopnicky první účet s vedením zdarma v případě stanoveného obratu. Po vzoru mBank začala RB nabízet hypotéku s offset mechanismem. Úrokové sazby u spořicích produktů nízké, úvěry mírně dražší, internetbanking solidní. Provozuje stejnojmennou stavební spořitelnu.


 

O bance

   

Raiffeisenbank se v oblasti bankovnictví objevila v České republice již v roce 1993. Své služby nabízí jak soukromým osobám, tak podnikatelům a firmám. V roce 2008 se spojila s eBankou (tento proces byl započat v roce 2006). Tradičně patří k těm bankám, které nabízejí vysoký standard služeb a profesionální přístup ke klientům. V roce 2008 byla prohlášena za nejlepší banku v České republice.


Veškerými službami, jež nabízí Raiffeisenbank, se snaží zohlednit individuální potřeby klienta podle jeho osobních dispozic, požadavků i regionu, v němž žije. Sympatické na Raiffeisenbank je také to, že se vedle bankovních aktivit zapojuje do řady charitativních akcí, k čemuž vede i klienty. Ti se mohou vzdát některých peněžních bonusů, které Raiffeisenbank poskytuje např. eKontu právě ve prospěch charity. Peníze investuje tato banka nejen na charitativní účely, ale také do kultury, vzdělání apod.


V oblasti osobních financí poskytuje Raiffeisenbank zejména zřízení tzv. běžného účtu. Největší výhodou eKonta je osvobození od zbytečných poplatků, jež jsou trnem v oku každému klientovi. Raiffeisenbank vás za věrnost odmění zrušením některých poplatků a po splnění jistých podmínek vám dokonce poskytne finanční bonusy za to, že jste své peníze svěřili právě jí. Bonusem je také vedení spořicího účtu zcela zdarma. Naprostou samozřejmostí je pak přistup k vašemu kontu prostřednictvím internetového bankovnictví.


Každého, kdo má pár peněz nazbyt, zajímá, jak je co nejlépe zhodnotit. Raiffeisenbank můžete využít i pro zhodnocení svých financí. K dispozici je vám hypoteční zástavní list, stavební spoření, penzijní připojištění, depozitní směna, termínované vklady, spořicí účty. Pro náročné klienty jsou zde nadstandardní služby v podobě privátního bankovnictví. To znamená, že banka a jakýkoli váš požadavek najde řešení právě vám ušité na míru.


V oblasti firemních financí jsou služby rozděleny do tří kategorií, přesně podle potřeb těchto právnických osob, a to na malé podnikatele (s ročním obratem do 30 milionů korun), firmy (s ročním obratem nad 30 milionů korun) a velké podniky (s ročním obratem nad 250 milionů korun). K dispozici jsou jim nejen podnikatelské či firemní účty, ale i nabídka úvěrů apod.


Raiffeisenbank poskytuje mnoho svých služeb zdarma, jednou z novinek je, že při ztrátě nebo odcizení karty nemusíte oproti jiným bankám platit za její blokaci. Nejen tato služba, ale neustále přibývající výhody poskytované svým klientům dělají z tohoto peněžního ústavu jednu z nejlepších bank na světě.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR