Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #7452, Jaké pojištění jsem si sjednala u banky?

Jaké pojištění jsem si sjednala u banky?, Pojištění

Životní pojištění od expertů
5.9.2019 Pojištění

Pokračování dotazu č. 7448: Vážený pane Jermáři, pěkně děkuji za Vaši odpověď, musím bohužel konstatovat, že jste mi vůbec nepomohl. Nechápu proč má banka na svém portálu odkaz na Vaši "poradnu" a to takovým způsobem, že jste vlastně jediný kontakt na koho se obrátit, pokud chci řešit věc, která mi působí problém a při tom jsem na tento problém pojištěna a každý měsíc platím řádně pojistné. Ó díky za tyto služby. V oblasti financí a služeb s tím spojených jsem pracovala 20 let. Kdybych se ještě jednou narodila, chtěla bych se stát odborníkem na bankovnictví a finance a pracovat ve vaši organizaci. Ještě jednou díky, moc jste mi pomohl, ráda se o tuto zkušenost podělím v UniCredit až půjdu zrušit účet a všechny služby s ním spojené. Díky.

Dobrý den,

obávám se, že se jedná o omyl. Nejsme UniCredit Bank ani jejich technická podpora (nemáme s touto bankou nic společného). Jsme nezávislá finanční poradna a rádi Vám poradíme jak řešit exekuci, kde si vzít dobrou hypotéku, která banka má nejvyšší úrok na spoření či jak provádět levně platby do zahraničí. Ale těžko Vám můžeme pomoci s otázkou, jaké pojištění máte sjednané u UniCredit Bank, protože nejsme ani UniCredit Bank ani nevlastníme křišťálovou kouli.