Banky.cz Bankovní poradna zdarma Akcie a investice #4454, Jakou banku pro správu akcií?

Jakou banku pro správu akcií?, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%
14.3.2018 Akcie a investice

Dobrý den, zdědil jsem po své zesnulé matce akcie několika společností a musel jsem pro vyplacení dividend mít akcie na své jméno. Převedl jsem si tedy v loni akcie k UniCredit Bank, protože údajně neměli téměř žádné poplatky za vedení, ale po novém roce a změně ceníku chtějí za zprávu částku v ceně cca 1/4 vyplácených dividend. Můžete prosím doporučit banku, kde mě správa akcií bude stát co nejméně? Děkuji.

Dobrý den,

volte Fio banku, která má velmi nízké poplatky za správu akcií.