Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #13710, Musím dokládat výpisy z registrů?

Musím dokládat výpisy z registrů?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
31.3.2021 Půjčka

Dobrý den, mám účet u ČS, ale zamítli mi konsolidaci (bez udání důvodu). Chci se pokusit zažádat u KB. Musím při žádosti dokládat výpisy z registrů, když u nich účet nemám? Popřípadě, vydá mi tyto výpisy i ČS nebo musím žádat jinde (NRKI, BRKI)? Děkuji

Dobrý den,

banky při žádosti o půjčku prověřují vaši bonitu. Kontrolují i registry dlužníků (BRKI, NRKI, Solus), kam mají zřízen dálkový přístup. Vy jako žadatel o půjčku výpisy z těchto registrů dokládat nemusíte.