Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #3600, PRIMA účet UniCredit Bank

PRIMA účet UniCredit Bank, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
3.6.2017 Spoření

Pokračování dotazu č. 3591: Dobry den, kontaktovala jsem UniCredit Bank online, bylo mi receno, ze mam-li techn. ucet, tak online bankovnictvi k tomu nejde (narozdil od BU). Kdyz jsem je kontaktovala podruhe, tak byl nazor jiny, kdyz jsem zduraznila, ze mam i spor. ucet Prima - ze jde prejit na online pro oba ucty (= techn. ucet a SU Prima) s nutnosti navstivit jejich pobocku.a ze je toto zdarma.... S ohledem na dvoji odpoved, nevim, zda je to mozno ci ne. Nepotrebuji b.u., jde mi o zasilani tech 4-6 trvalych prikazu/rok z techn. uctu + prevod penez ze SU Prima na techn. ucet cca 1x rocne, event. zda mohu pak online poslat jednorazovy plat. prikaz ze SU Prima nebo i z techn. uctu - a jak je toto zpoplatneno. Dekuji jeste jednou.

Dobrý den,

internetbanking ke spořícímu účtu PRIMA určitě zřídit lze. Co přesně myslíte druhým "technickým účtem"? Stejně jako kolega Vám ovšem nemohu setrvání u UniCredit Bank doporučit, neboť úrok 0,05% představuje jednu z nejhorších nabídek spoření na tuzemském trhu. Zcela bez podmínek a jakýchkoliv komplikací si můžete zřídit spoření u ING Bank s úrokem 0,5%. Samozřejmě včetně internetbankingu. Vše lze zřídit z pohodlí domova a je to zcela bez poplatků.