Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #6097, Zahraniční platba a konverze měn

Zahraniční platba a konverze měn, Platba

25.2.2019 Platba

Dobrý den, chci se zeptat také na mezinárodní převody. Mám jen běžný účet u Era a chci se zeptat, jak probíhá konvertování z eur na Českou korunu. Jestliže tedy už mi to přijde konvertované nebo jestli budu muset něco mimořádného udělat. Je to pro mě nová zkušenost a nejrychlejší odpověď pomůže hodně. Děkuji

Dobrý den,

příchozí zahraniční platba v EUR se automaticky přepočte na koruny kurzem banky ze dne připsání platby. Era si za příchozí euro platby ze zemí EU účtuje 250 Kč. Equa bank pouze 9 Kč a vedení účtu máte zcela zdarma včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank. Přemýšlejte o změně banky.