Wüstenrot hypoteční banka

   
KÓD BANKY 7980
Zelená linka 800 225 555
Email kontakt@wuestenrot.cz
Internet www.wuestenrot.cz více informací více
 
 

Vyhledat pobočku / bankomat

   
 
 
  Pobočku      Bankomat
 
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Nejenom stavební spořitelna, ale také hypoteční banka a univerzální pojišťovna (s oddělenými entitami pro životní a neživotní pojištění) nabízející kompletní portfolio bankovních a stavebně spořicích produktů. Velmi povedená reklama na životní pojištění ProSichr, která je opravdu vtipná, což bývá u reklam orientovaných na finanční produkty dnes naprostou výjimkou – jen tak dál!


 

O bance

   

Wüstenrot je nejen v naší zemi spojen s počátky stavebního spoření. Jeho tradice sahá až k roku 1921. Původně vznikl v Německu, ale velice záhy se rozšířil do celé Evropy. U nás se objevil v roce 1993 a díky kvalitním službám řady jejich klientů neustále rostly. Dnes patří k jedné z nejvyhledávanějších společností, která napomáhá lidem pořídit si své vlastní bydlení.


Dnes už se zdaleka nejedná jen o stavební spoření. Společnost se v současné době zaměřuje na poskytování veškerých služeb, které souvisí s rodinnými financemi. Již od roku 1999 si tak klienti mohou u Wüstenrot zřídit třeba životní pojištění. Od roku 2005 pak rozšířila možnosti pořízení vlastního bydlení i o další možný způsob, a to hypotéky. Řady klientů se tak ještě více rozrostly. Již o rok později však začala poskytovat i neživotní pojištění. To zahrnuje např. pojištění majetku, motorových vozidel atd. Dnešní klient si tak u Wüstenrot může zřídit všechny služby, které by měli jeho i jeho rodinu nejvíce zajímat.


Proto ve svém profilu společnost udává, že lze najít veškeré důležité finanční střechy pod jednou střechou, a to právě u Wüstenrot. Klienti tak mohou nejen zhodnotit naspořené peníze, ale dopřát si třeba i nový byt či dům. A pokud už mají nějaký majetek, mohou si ho zabezpečit pomocí pojištění. Totéž platí i pojištění všech členů rodiny. Služby, které Wüstenrot nabízí, tak osloví téměř každého.


Nejdelší tradici má Wüstenrot přece jen v oblasti stavebního spoření. Stavební spoření je výhodné pro klienty zejména proto, že podle výše vložených finančních prostředků získává klient i státní příspěvek. Zisky z takovéhoto spoření jsou tak poměrně velké. Na internetu si může klient lehce zjistit v přehledných tabulkách, s kolika penězi může za šest, sedm, osm nebo deset let počítat podle výše měsíční splátky, pokud se rozhodne pro stavební spoření od Wüstenrot. K dispozici je i jednoduchá kalkulačka, pomocí níž si kdokoliv může vytvořit nejen simulaci stavebního spoření, ale i hypotečního úvěru nebo povinného ručení. Ještě než potencionální klient kontaktuje některou z poboček Wüstenrot, sám si může udělat přehled o tom, co mu tato společnost poskytne. Především o co by měl zájem a jaké výhody mu to přinese?


Nejen když potřebujete vlastní bydlení, se vyplatí obrátit se na Wüstenrot. Nabízí totiž kvalitní služby prověřené tradicí. Již v době svého vzniku totiž proklamovala heslo, že jejím cílem je pro každou rodinu střecha nad hlavou. Této idey se drží i dnes a navíc ji obohatila i o další služby. To je dost dobrých důvodů proč volit právě Wüstenrot.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR