Wüstenrot hypoteční banka

Kód banky: 7980
Zelená linka: 800 225 555
Email: kontakt@wuestenrot.cz
Internet: www.wuestenrot.cz více informací více

Vyhledat pobočku nebo bankomat

 
  Pobočku      Bankomat
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

Nejenom stavební spořitelna, ale také hypoteční banka a univerzální pojišťovna (s oddělenými entitami pro životní a neživotní pojištění) nabízející kompletní portfolio bankovních a stavebně spořicích produktů. Velmi povedená reklama na životní pojištění ProSichr, která je opravdu vtipná, což bývá u reklam orientovaných na finanční produkty dnes naprostou výjimkou – jen tak dál!


O bance

Wüstenrot je nejen v naší zemi spojen s počátky stavebního spoření. Jeho tradice sahá až k roku 1921. Původně vznikl v Německu, ale velice záhy se rozšířil do celé Evropy. U nás se objevil v roce 1993 a díky kvalitním službám řady jejich klientů neustále rostly. Dnes patří k jedné z nejvyhledávanějších společností, která napomáhá lidem pořídit si své vlastní bydlení.


Dnes už se zdaleka nejedná jen o stavební spoření. Společnost se v současné době zaměřuje na poskytování veškerých služeb, které souvisí s rodinnými financemi. Již od roku 1999 si tak klienti mohou u Wüstenrot zřídit třeba životní pojištění. Od roku 2005 pak rozšířila možnosti pořízení vlastního bydlení i o další možný způsob, a to hypotéky. Řady klientů se tak ještě více rozrostly. Již o rok později však začala poskytovat i neživotní pojištění. To zahrnuje např. pojištění majetku, motorových vozidel atd. Dnešní klient si tak u Wüstenrot může zřídit všechny služby, které by měli jeho i jeho rodinu nejvíce zajímat.


Proto ve svém profilu společnost udává, že lze najít veškeré důležité finanční střechy pod jednou střechou, a to právě u Wüstenrot. Klienti tak mohou nejen zhodnotit naspořené peníze, ale dopřát si třeba i nový byt či dům. A pokud už mají nějaký majetek, mohou si ho zabezpečit pomocí pojištění. Totéž platí i pojištění všech členů rodiny. Služby, které Wüstenrot nabízí, tak osloví téměř každého.


Nejdelší tradici má Wüstenrot přece jen v oblasti stavebního spoření. Stavební spoření je výhodné pro klienty zejména proto, že podle výše vložených finančních prostředků získává klient i státní příspěvek. Zisky z takovéhoto spoření jsou tak poměrně velké. Na internetu si může klient lehce zjistit v přehledných tabulkách, s kolika penězi může za šest, sedm, osm nebo deset let počítat podle výše měsíční splátky, pokud se rozhodne pro stavební spoření od Wüstenrot. K dispozici je i jednoduchá kalkulačka, pomocí níž si kdokoliv může vytvořit nejen simulaci stavebního spoření, ale i hypotečního úvěru nebo povinného ručení. Ještě než potencionální klient kontaktuje některou z poboček Wüstenrot, sám si může udělat přehled o tom, co mu tato společnost poskytne. Především o co by měl zájem a jaké výhody mu to přinese?


Nejen když potřebujete vlastní bydlení, se vyplatí obrátit se na Wüstenrot. Nabízí totiž kvalitní služby prověřené tradicí. Již v době svého vzniku totiž proklamovala heslo, že jejím cílem je pro každou rodinu střecha nad hlavou. Této idey se drží i dnes a navíc ji obohatila i o další služby. To je dost dobrých důvodů proč volit právě Wüstenrot.


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno