Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #8246, Volba stavební spořitelny

Volba stavební spořitelny, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
10.12.2019 Spoření

Dobrý den, která stavební spořitelna nabízí momentálně nejlepší podmínky? Mám zájem vyloženě o spoření volných prostředků. Má smysl založit penzijní spoření dítěti (17 let)? Ráda bych někam smysluplně ukládala volné prostředky. Cca 4 000 Kč měsíčně. Je mi 42let. Děkuji

Dobrý den,

na stavební spoření ukládejte přesně 1 700 Kč měsíčně (ne více, ne méně), čímž dosáhnete na plnou státní podporu a zároveň zde neblokujete za nízký úrok (1%) více peněz než je nutné. Stavební spoření s průměrným ročním zhodnocením 3,5% má smysl v každém věku, i pro dítě (17 let) či seniora. Raiffeisen stavební spořitelna má do 20/12 akci na odpuštění poplatku za sjednání produktu při cílové částce 200 000 Kč. Stavební spořitelna ČS nabízí permanentně snížení poplatek za sjednání na 495 Kč při sjednání online.