Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #8227, Nejlepší spořící účet

Nejvýhodnější spořicí účet pro uložení 200-300 tisíc Kč: Porovnání nabídek ING a Creditas

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
8.12.2019 Spoření

Dobrý den, prosím o informaci, který ze spořících účtů je nyní nejvýhodnější. Mám uložené peníze u ING, ale myslím, že již nemají tolik výhodné podmínky. Banka Creditas nyní nabízí úrok 1,8%, ale s garancí jen do konce roku. Jedná se o částku cca 200 - 300 tisíc Kč. Předem děkuji za informaci

Dobrý den,

ING Bank je vhodná pro nové klienty na první 4 měsíce, kdy nabízí úrok 2% do 300 000 Kč. Doporučuji Banku Creditas, která s aktuálním úrokem 1,8% nabízí nejvíce (byť garantovnaým jen do konce roku). Creditas nemá moc prostoru pro snižování úroků, konkurence ji šlape na paty (Trinity Bank 1,58%, Hello Bank 1,5%). Přinejhorším peníze převedete v lednu do jedné z těchto dvou bank. Kompletní přehled všech bank v našem srovnávači spořících účtů.