Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Hello bank!
Hello banka (Hello bank!)

Hello banka (Hello bank!)

  Adresa: Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5 
  IČ: 03814742 
  SWIFT: BPPFCZP1 
  Kód banky: 3050 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky Hello bank!

  Banka má díky historii splátkového prodejce ve své DNA zakódováno využití netradičních metod. Služby nabízí prostřednictvím třetích stran, můžete se tedy jejím klientem stát spolu s nákupem elektroniky v kamenném obchodě, nebo například při nákupu na www.mall.cz.  Inovativní je také fórum klientů -  ale uznejte, kdo dnes místo Facebooku bude používat ke sdílení zážitků sociální síť banky?
  Banka v podmínkách ke každému produktu klientovi vnucuje kreditní kartu a chováním pracovníků sdíleného call centra (zřejmě i pro Polsko?) občas vyvolává rozpačité reakce uživatelů.

  Hello bank nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích: běžný účet, půjčka, kreditní karta, spořící účet.

  O bance Hello banka (Hello bank!)

  Hello bank! je českou pobočkou velké francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Od roku 1996 do roku 2015 fungovala firma pod značkou Cetelem jako neobvykle vstřícný poskytovatel nebankovních úvěrů. Cetelem na rozdíl od jiných úvěrových firem fungoval s kodexem odpovědného úvěrování a provozoval pro neplatící klienty bezplatné poradenské centrum. 
  V roce 2015 došlo ke sloučení Cetelemu s BNP Paribas a na podzim 2017 došlo k finálnímu spuštění Hello bank! v ČR s kompletním portfoliem bankovních služeb.

  Hello bank nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích: běžný účetpůjčkakreditní kartaspořící účet.

  Dotazy v poradně k Hello banka (Hello bank!)

  JV

  #4297, Hello bank, Banka, 4.2.2018

  Dobrý den, nemůžu se dopátrat informace, zda má Hello bank (dříve Cetelem ) zavedenu funkci ombudsmana. Můžete v případě, že tento člověk v Hallo bank existuje, poradit, jak kontakt získat? Děkuji. Josef

  Dobrý den,

  Hello bank! ombudsmana nemá. Případné spory s touto bankou doporučuji nejdříve zkusit vyřešit domluvou na pobočce (stížností na centrále). Dále je možné se obrátit na Finančního arbitra nebo ČNB (dohledový orgán nad bankami).

  JK

  #4013, Cetelem mimořádná splátka, Půjčka, 11.11.2017

  Prosím Vás, je možné zaplatit zbývající část půjčky od Cetelem 5362,64 Kč najednou? Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,

  Cetelem (nyní Hello bank!) nenabízí bezplatné mimořádné splátky. Zbývající dlužná částka kolem 5 000 Kč je velmi malá - proto doporučuji úvěr doplatit v řádných splátkových termínech (a neřešit poplatky za mimořádnou splátku).

  L

  #4007, Právnická osoba, Banka, 9.11.2017

  Dobrý den, uhradila jsem na účet u HELLO BANK! částku se špatným VS. Nyní mám problém s opravou VS. Chtějí po mě žádost s podpisem majitele firmy. Podle mě, když nemohou identifikovat platbu, tak by ji měli vrátit na účet odkud přišla, a nebo na základě mé žádosti VS opravit. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,

  pokud jednáte za právnickou osobu (PO), pak je k jakékoliv interakci s bankou nutné doložit, že Vy máte právní nárok v této věci zastupovat dotčenou PO. Jste-li jednatelem zapsaným v obchodním rejstříku, v bance stačí předložit OP. Pokud jednatelem nejste, pak je třeba doložit onen "podpis jednatele/majitele", resp. plnou moc.

  Články o Hello banka (Hello bank!)

  Žádné poplatky ani složité podmínky. Česká spořitelna představila svůj první účet zdarma

  Žádné poplatky ani složité podmínky. Česká spořitelna představila svůj první účet zdarma

  5.8.2020, Běžný účet

  …e tak zařadila po bokdalších poskytovatelů, kteří běžné účty zdarma nabízejí. Jsou to: Air Bank, Banka Creditas, Equa bank, Expobank, Fio banka, Hello bank!, mBank, Moneta Money Bank a Raiffeisenbank. Většina těchto bank ale zpoplatňuje některénadstandardní služby. Například výběry v zahr…

  Na výhodné spoření zapomeňte! Úroky u spořicích i termínovaných účtů dál padají

  Na výhodné spoření zapomeňte! Úroky u spořicích i termínovaných účtů dál padají

  15.7.2020, Spoření

  Našetřit si třeba na dovolenou a přitom ochránitpeníze před inflací? Na něco takového můžete v nejbližší době zapomenout. Úrokyna spořicích účtech i termínovaných vkladech totiž dál klesají. Jen málo jich vsoučasnosti dosáhne alespoň na 1 %. A podle všeho se situace jen tak nezlepší. Prav…

  Spořicí účty hlásí další propad. Úroky končí na 1,2%

  Spořicí účty hlásí další propad. Úroky končí na 1,2%

  17.6.2020, Spoření

  …ok 1% nyní nabízí pouze 4 bankyU dalších poskytovatelů končí spořicí účtymaximálně na 1% úroku. Najdete ho například u: Banky Creditas Equa bank Hello bank! Počítejte ale s tím, že také u těchtoposkytovatelů narazíte na limity úspor, pro které zmíněný úrok platí. U Equabank je to aktuálně…

  Úroky na spořicích účtech padají. Většina jich nepřekoná ani 1%

  Úroky na spořicích účtech padají. Většina jich nepřekoná ani 1%

  18.5.2020, Spoření

  Air Bank, Hello bank! nebo Equa bank. To jsoujen někteří poskytovatelé, kteří ještě nedávno nabízeli spořicí účty s úrokemalespoň 1,5%. Jenže to už neplatí. Stejně jako naprostá většina dalších bankse v minulých týdnech rozhodli úročení snížit. Aktuálně tak jsou sazby nad 1%zcela výjimečn…  Banky v ČR