Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Hello bank!
Cetelem (Hello bank!)

Cetelem (Hello bank!)


  Adresa: Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5 
  IČ: 03814742 
  SWIFT: BPPFCZP1 
  Kód banky: 3050 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky Hello bank!

  Nadějný příklad, kdy se na banku transformovala úvěrová firma Cetelem vyznávající odpovědné úvěrování a provozující pro neplatící klienty bezplatné poradenské centrum. Od října 2017 nově s nabídkou snad jednoduchého běžného a spořícího účtu a on-line bankovnictvím. Tady spotřebitel nemusí bát vzít si půjčku, či využít kreditku.

  O bance Cetelem (Hello bank!)

  Hello bank! je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Od roku 1996 do roku 2015 fungovala pod značkou Cetelem jako poskytovatel nebankovních úvěrů, v roce 2015 došlo k transformaci Cetelemu na banku a v roce 2017 na Hello bank! s kompletním portfoliem bankovních služeb.

  Dotazy v poradně k Cetelem (Hello bank!)

  JV

  #4297, Hello bank, Banka, 4.2.2018

  Dobrý den, nemůžu se dopátrat informace, zda má Hello bank (dříve Cetelem ) zavedenu funkci ombudsmana. Můžete v případě, že tento člověk v Hallo bank existuje, poradit, jak kontakt získat? Děkuji. Josef

  Dobrý den,

  Hello bank! ombudsmana nemá. Případné spory s touto bankou doporučuji nejdříve zkusit vyřešit domluvou na pobočce (stížností na centrále). Dále je možné se obrátit na Finančního arbitra nebo ČNB (dohledový orgán nad bankami).

  JK

  #4013, Cetelem mimořádná splátka, Půjčka, 11.11.2017

  Prosím Vás, je možné zaplatit zbývající část půjčky od Cetelem 5362,64 Kč najednou? Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,

  Cetelem (nyní Hello bank!) nenabízí bezplatné mimořádné splátky. Zbývající dlužná částka kolem 5 000 Kč je velmi malá - proto doporučuji úvěr doplatit v řádných splátkových termínech (a neřešit poplatky za mimořádnou splátku).

  L

  #4007, Právnická osoba, Banka, 9.11.2017

  Dobrý den, uhradila jsem na účet u HELLO BANK! částku se špatným VS. Nyní mám problém s opravou VS. Chtějí po mě žádost s podpisem majitele firmy. Podle mě, když nemohou identifikovat platbu, tak by ji měli vrátit na účet odkud přišla, a nebo na základě mé žádosti VS opravit. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,

  pokud jednáte za právnickou osobu (PO), pak je k jakékoliv interakci s bankou nutné doložit, že Vy máte právní nárok v této věci zastupovat dotčenou PO. Jste-li jednatelem zapsaným v obchodním rejstříku, v bance stačí předložit OP. Pokud jednatelem nejste, pak je třeba doložit onen "podpis jednatele/majitele", resp. plnou moc.  Rychlé odkazy

  Banky v ČR