Banky.cz Banky.cz Nebankovní půjčky Cetelem
Cetelem

CetelemNebankovní instituce Cetelem se dne 3.5.2017 přejmenovala na Hello banka (Hello bank!)

Cetelem se mění na Hello bank!

Po více jak 20 letech na českém trhu měníme obchodní model Cetelemu. Od spotřebitelských úvěrů se posouváme k on-line bankovnictví.
  Adresa: Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5 
  IČ: 03814742 
  SWIFT:  
  Kód banky:  
  Na českém trhu:  

  Expertní hodnocení Nebankovní instituce Cetelem

  Tradiční nebankovní poskytovatel půjček na českém trhu. Na rozdíl od jiných nebankovek se tady spotřebitel nemusí bát vzít si půjčku, či využít kreditku. Úrokové sazby se podobají sazbám bankovního financování a jsou na hony vzdálené běžným úrokovým sazbám jiných nebankovek. Firma vyznává odpovědné úvěrování a pro klienty kteří mají problém se splácením závazků dokonce zřídila bezplatné poradenské centrum.Po vzoru ostatních společností ze skupiny se z firmy v létě 2017 stala Hello bank! a nabídla širší rozsah služeb a on-line bankovnictví.

  Cetelem doposud nabídl bankovní produkty v těchto kategoriích: půjčka, kreditní karta.

  O nebankovní instituci Cetelem

  Společnost Cetelem je silná a stabilní společnost, která se svojí patnáctiletou tradicí na českém finančním trhu patří mezi největší a nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb. Prostřednictvím svých poboček a sítě obchodních partnerů nabízí klientům:

  • klasické spotřebitelské úvěry v prodejnách obchodních partnerů
  • účelové a neúčelové osobní půjčky
  • kreditní karty
  • produkty určené k financování motorových vozidel
  • různé typy pojištění

  Cetelem je dceřinou společností francouzské banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která poskytuje spotřebitelské úvěry již od roku 1953 a postupně rozšířila pole svého působení do 25 zemí světa na čtyřech kontinentech.
  Banky v ČR