Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Hello banka (Hello bank!) Hello půjčka konsolidace

Hello půjčka konsolidace - Konsolidace a refinancování
banky Hello banka (Hello bank!)

Účelová půjčkapůjčené peníze je možné použít jen na přesně definovaný účel, např. na rekonstrukci bytu, koupi auta či výdaje spojené se studiem Ne
Refinancovánípůjčkou je možné konsolidovat více menších úvěrů či refinancovat úvěr od konkurence Ano
Sjednání půjčkypoplatek za poskytnutí půjčky 0 Kč
Vedení půjčkyměsíční poplatek za vedení půjčky 0 Kč
Mimořádná splátkabezplatná mimořádná splátka Ne
Povinný účetpovinnost mít u banky veden běžný účet Ne
Min. doba spláceníminimální doba splatnosti půjčky 6 měsíců
Max. doba splácenímaximální doba splatnosti půjčky 120 měsíců
Min. výše úvěruminimální výše půjčky 20 000 Kč
Max. výše úvěrumaximální výše půjčky, není-li stanovena její přesná hranice, je max. výše úvěru závislá na bonitě klienta 1 000 000 Kč
RPSN 5 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 5 000 Kč na 30 dní
-
Splátka 5 000 Kčsplátka úvěru platná pro půjčku ve výši 5 000 Kč na 30 dní
-
RPSN 50 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců 7,72 %
Splátka 50 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců 2 247 Kč
RPSN 100 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 100 000 Kč na 48 měsíců 6,20 %
Splátka 100 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 100 000 Kč na 48 měsíců 2 348 Kč
RPSN 300 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 300 000 Kč na 72 měsíců 6,18 %
Splátka 300 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 300 000 Kč na 72 měsíců 4 970 Kč
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ano
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-
Ostatnídalší informace o produktu
-

Expertní hodnocení Hello půjčka konsolidace

V našem srovnání konsolidací se Hello bank umístila v druhé polovině žebříčku všech bank, které tento produkt na českém trhu poskytují.

VÝHODY

 • Možnost půjčit si až 1milion korun při dostatečné bonitě
 • Nízký úrok, jeden z nejvýhodnějších na trhu
 • Rozložení splátky na dobu od 6 do 120 měsíců
 • Možnost sloučit úvěry, půjčky, kontokorenty, kreditní karty a nebankovní půjčky
 • Pojištění schopnosti splácet při nepříznivých životních situacích

NEVÝHODY

 • Nutno mít ručení, spoludlužníka nebo zástavu nemovitosti
 • Nelze uplatnit na nebankovní půjčky
 • Třeba mít a doložit dostatečný příjem a prokázat bonitu
 • Přísné posuzování
 • Je třeba doložit všechny smlouvy od původních úvěrů
 • Celkově nízká schvalovatelnost
 • Pokud máte záznamy v registrech BRKI, BRKI nebo SOLUS, nemáte šanci

Popis produktu Hello půjčka konsolidace

Zamávejte naposledy svým nevýhodným úvěrům! Převedeme je k nám a sloučíme do jedné půjčky. Nové. Lepší! A hlavně levnější.

Konsolidace půjček znamená sloučení několika úvěrů do jednoho lepšího a levnějšího s nižší měsíční splátkou a výhodnějším úrokem. Hello Bank takto nabízí klientovi výhodnější splátkové podmínky a tím i možnost ušetřit a zároveň získat peníze navíc. Sloučit lze u Hello Bank CZ jak klasické půjčky, spotřebitelské úvěry, kontokorenty a nebo kreditní karty.

Hello Bank Konsolidace je poskytována od 20 tisíc korun do výše 1 milionu korun a nabízí nízký úrok. Klient si v rámci konsolidace může přizpůsobit délku splácení a snížit měsíční splátku. Rovněž je možné půjčit si peníze navíc, pokud potřebujete peníze na jakékoliv výdaje při nedostatku financí. Splátky si můžete nastavit na 6 měsíců až 10 let (120 měsíců)

K jednotlivým druhům Hello půjček existuje pojištění schopnosti splácet, které je dostupné v různých variantách. Pojištění se hodí i pro chvíle, kdy nemůžete z různých důvodů poslat pravidelnou splátku třeba proto, že jste v nemocnici, přišli jste o práci, nebo máte dlouhodobou nemoc.

Poplatek za předčasné splacení je u konsolidace Hello Bank 1 % z předčasně splácené jistiny, zbývá-li k celkovému doplacení úvěru více než jeden rok a 0,5% z předčasně splácené jistiny, zbývá-li k celkovému doplacení úvěru jeden rok a méně. Úvěr je třeba zajistit, pokud je půjčka nad 100 000 korun, pokud je žadatel ženatý a má uvedeného partnera jako spolužadatele.

Výhodou Hello Bank konsolidace je, že postačí jedna smlouva a vše můžete vyřídit online.

K založení potřebujete 2 doklady totožnosti (občanský průkaz, pas nebo řidičský průkaz), nabízí výhodné konsolidace půjček. Využijete je, pokud máte různé nevýhodné půjčky a úvěry u jiných bankovních společností. Ať už jde o nevýhodné poplatky a úroky, příliš vysoké měsíční platby, které nezvládáte platit, nebo špatné podmínky a potřebujete tzv. refinancovat, k tomu nabízí Hello Bank konsolidace. Pomůže tím vyřešit, jak splatit dlužnou celkovou sumu u několika institucí výhodněji a s nižší měsíční splátkou. Případně lze platby rozložit na delší časové období.

Konsolidace Hello Bank umožňuje spojit několik půjček do jedné – bankovní půjčky, kontokorenty, kreditní karty nebo spotřebitelské úvěry. Neplatí to pro nebankovní produkty.

Konsolidace půjček má zdarma změnu výšky splátky, změnu data splátky, odložení splátky, a žádné měsíční poplatky za správu úvěru. V dnešní době koronavirové se může hodit pojištění schopnosti splácet pro případ ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti. Splátky pak zaplatí pojišťovna.

Pro klienty, kterým chodí na účet plat, stačí k založení jeden doklad totožnosti. Klienti jiných bank, nebo tací, co nevyužívají účet pravidelně k transakcím musí doložit i potvrzení o příjmech (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata).

Když půjčku splatíte předčasně, ušetříte na úrocích. Peníze můžete využít na splacení čehokoliv

Hello Bank nabízí možnost sloučení půjček, kontokorentů, kreditní karet nebo nákupu věcí na splátky. Banka za vás druhy u jiných bank zaplatí a vše sloučí do jednoho úvěru.

Konsolidací půjček (spojením několika půjček do jediné) lze snížit měsíční splátku a mít jen jeden úvěr, jehož placení musíte hlídat.

Máte možnost sjednat si ke konsolidaci i pojištění a díky tomu měnit výši splátky i poslat mimořádnou splátku. Půjčí vám na cokoliv a bez ručení. Splátku si můžete během splácení kdykoli snížit nebo zvýšit, případně odložit. Sloučit můžete všechny typy bankovních i nebankovních půjček pro soukromé účely, leasingy, kreditní karty, kontokorenty, půjčky od splátkových společností i některé typy mikropůjček. Důležité je předložit k půjčkám smluvní dokumentaci. Možnost sjednání online odkudkoliv. Stačí mít počítač nebo mobil.

O spojení půjček, mohou u požádat všichni, kteří splňují tyto požadavky: věk alespoň 18 let, občanský průkaz, bankovní účet u jiné banky a české občanství. Je třeba prokázat hlavně schopnost úvěr splácet. Sloučení půjček u Hello Bank od vyžaduje spoludlužníka, ručitele nebo ručení hmotnou zástavou v odpovídající hodnotě vůči vyplácené částce.

V rámci vyřízení žádosti se uvádíte výše vašeho finanční příjmu, poskytovatel však tento údaj obvykle neprověřuje. není určena žadatelům, kteří mají záznam v některém z registrů dlužníků ( SOLUS, BRKI, NRKI). Nabídka není dostupná nezaměstnaným. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ).

Chci spočítat nejvýhodnější půjčku

Výše půjčky
 
Měsíční splátka
Potřebujete půjčit
 
Úroková sazba p.a.
Celkem zaplatím:

Pozn.: Spočítejte si orientační výši splátky při nejlepší dosažitelné úrokové sazbě na trhu. Kalkulace nezohledňuje individuální podmínky žadatele. Kliknutím na tlačítko můžete přejít do on-line žádosti vybrané banky.Banky v ČR