Banky.cz Banky v ČR Komerční banka Optimální půjčka

Optimální půjčka KB (Komerční banka)

KB je jednou ze čtyř největších českých bank, spolu s Českou spořitelnouČSOB a UniCredit Bank. Provozuje stavební spořitelnu Modrá pyramida, KB Penzijní společnost, Komerční pojišťovnu a další společnosti specializované na leasing, factoring, spotřební půjčky a na investování. 

Nejlevnější hypotéka online

Vlastnosti produktu Optimální půjčka KB (Komerční banka)

Účelová půjčka
Ne
Refinancování
Ano
Sjednání půjčky
0
Vedení půjčky
0
Povinný účet
Ano
Min. výše úvěru
10 000
Max. výše úvěru
2 500 000
Min. doba splácení
12 měsíců
Max. doba splácení
120 měsíců
Mimořádná splátka
Ne
RPSN 5 000 Kč
-
Splátka 5 000 Kč
-
RPSN 50 000 Kč
8,18 %
Splátka 50 000 Kč
2 350
RPSN 100 000 Kč
8,18 %
Splátka 100 000 Kč
2 481
RPSN 300 000 Kč
7,76 %
Splátka 300 000 Kč
5 245
Sjednání online
Ne
Ostatní
-
Přeprodej
-

Experti hodnotí Optimální půjčka KB (Komerční banka)

KB Optimální půjčka se v našem porovnání půjček umístila na konci  z celkových srovnatelných produktů k refinancování a konsolidaci u různých bank na českém trhu.

VÝHODY

  • Konsolidací půjček lze snížit měsíční splátku za mnoho úvěrů
  • Refinancování sníží poplatky, úrok za současné úvěry
  • Sjednání a správa zdarma, volitelné datum splátky
  • Zajímavý úrok

NEVÝHODY

  • Nízká schvalovatelnost
  • Potřeba dostatečného doložení příjmů
  • Za nedodržení splátky poplatek
  • Za opožděnou splátku možnost zápisu do registru neplatičů

REKLAMA

Popis produktu Optimální půjčka KB (Komerční banka)

Konsolidace půjček, úvěrů, kontokorentů i kreditních karet.

Komerční banka Optimální půjčka je forma konsolidace, tedy sloučení několika půjček, kontokorentů, kreditních karet nebo spotřebitelských úvěrů do jedné, a tím i snížení celkové měsíční splátky i úroku a možnost rozložení do delšího časového období, aby svého majitele nezruinovaly.

KB Optimální půjčka je určena k refinancování půjček bankovních i nebankovních, kreditních karet, kontokorentů a spotřebitelských úvěrů , které nejsou po splatnosti, a to od 30 tisíc korun do 2 500 000 korun. KB půjčka umožňuje získat peníze navíc a využít je na cokoliv. Maximální splatnost půjčky je od 1 roku do 10 let. Pro získání úvěru není třeba zajištění.

Řada lidí si na sebe nabrala několik finančních závazků, které nezvládají splácet a dostávají se do dluhové spirály, od čehož pomůže právě konsolidace. vám sloučením půjček zjednoduší život. Čím více půjček si sloučíte, tím výhodnější úrok získáte. Pomůže vám to spočítat Komerční banka úvěrová kalkulačka.

KB půjčka je sjednatelná rychle, online a bez poplatku. Zdarma je i předčasné splacení a mimořádná splátka. Kromě snížení měsíční splátky a úroku může klient získat i další finanční hotovost k využití na cokoliv. Výhodou je možnost nastavit si datum splátky tak, jak Vám vyhovuje. Možnost sloučení půjček je až do částky 2 500 000 korun. K produktu si lze sjednat pojištění schopnosti splácet.

O půjčku mohou klienti požádat v internetovém bankovnictví, a neklienti KB po telefonu nebo na pobočce, případně online, podmínkou je ale založení účtu, aby na ni mohla půjčka přijít. Výši celkové půjčky, měsíční splátky a poplatky vám pomůže zjistit KB úvěrová kalkulačka.

Půjčka od Komerční banky se splácí 10., 15., nebo 20 dni v měsíci, splátky lze upravit podle toho, kdy vám chodí výplata. Pokud splátku nezaplatíte včas, zaplatíte pokutu za písemnou upomínku nebo sankce. Banky jsou na to citlivé a opoždění splátky může vyústit až do zápis do registru neplatičů.

Půjčku si může sjednat plnoletý občan ČR na základě občanského průkazu, 2 dokladu (rodný list, pas, řidičák) a dostatečné bonity. Je třeba doložit potvrzení o příjmu, daňové přiznání, úvěrovou dokumentaci k půjčkám a všem produktům, které budete slučovat.

Nahlásit chybu
REKLAMA

Chci spočítat nejvýhodnější půjčku

Měsíční splátka při úrokové sazbě 4.91 % p.a.

Celkem zaplatíte .

Pozn.: Spočítejte si orientační výši splátky při nejlepší dosažitelné úrokové sazbě na trhu. Kalkulace nezohledňuje individuální podmínky žadatele. Kliknutím na tlačítko můžete přejít do on-line žádosti vybrané banky.

Další konsolidace a refinancování

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena