Spořící účet Junior - Spořící účty
banky Komerční banka

Úrok 100 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 100 000 Kč 0,00 %
Úrok 400 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 400 000 Kč 0,00 %
Úrok 700 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 700 000 Kč 0,00 %
Úrok 1 mil. Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 1 mil. Kč 0,00 %
Úrok EURúroková sazba p.a. pro vklady v EUR
-
Úrok USDúroková sazba p.a. pro vklady v USD
-
Výpovědní lhůtajak rychle mám peníze k dispozici: 0 měsíců = bez výpovědní lhůty 0 měsíců
Min. vkladminimální vklad, který je nutné vložit na účet, a pod který nesmí zůstatek na účtu nikdy klesnout 0 Kč
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ne
Měna účtuměny, ve kterých je možné vést spořící účet CZK
Ostatnídalší informace o produktu úrok 1% do 100 000 Kč, pouze pro děti do 18 let
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-

Expertní hodnocení Spořící účet Junior

Spořící účet Komerční Banky Junior se v našem srovnání spořících účtů umístil téměř na konci žebříčku asi čtyřiceti produktů dalších bank na českém trhu.

  • Zdarma vedení účtu s elektronickým výpisem zasílaným měsíčně po pohybu
  • Zvýhodněná úroková sazba do 100 000 Kč
  • Zdarma tuzemské příchozí úhrady v Kč a vklady hotovosti
  • Zdarma jedna odchozí tuzemská elektronická úhrada v maximální výši 50 000 Kč měsíčně (jiné odchozí platby nejsou povoleny)

Popis produktu Spořící účet Junior

Hledáte pro Vaše děti výhodnější formu odkládání naspořených peněz místo porcelánového prasátka? Spořicí účet Junior představuje bezpečnou a výhodnou formu ukládání nastřádaných korunek a peněžních dárků od rodiny nebo známých.

KB spořící účet Junior je určen pro děti od narození do 18 let a nabízí výhodný úrok do částky 100 000 korun. Je určen jako spořící účet pro děti nad nímž mají kontrolu rodiče. Je určen pro rodiče a dítě do 6 let. Sjednání, vedení i příchozí platby jsou zdarma.

KB Spořící účet pro děti je ideální, pokud chcete svým potomkům šetřit do budoucna na studia, založení domácnosti, byt, cestování nebo jejich zájmy a radosti. Dítěti mohou spořit rodiče, prarodiče a jiní příbuzní nebo známí.

Dítě může s účtem zacházet, ale má omezenou možnost plateb. Může se takto podle svých rozumových možností naučit postupně hospodařit s penězi a zároveň mít radost, že se mu navyšuje konto do jeho budoucího života. Dětem lze spořit od narození.

Spořící účet Junior KB nabízí zdarma sjednání, vedení, elektronický měsíční výpis, vklad hotovosti, internetové bankovnictví, příchozí úhrady v korunách a odchozí platba v měsíci maximálně do 50 000 korun. Výběr hotovosti při zrušení účtu je také bez poplatků.

KB spořící účet Junior KB je určený pro děti od 0 do 18 let. Vklad je pojištěn podle zákona .Účet lze zřídit i mladým do 18 let, kteří už mají studentský účet G2.2. Úroky ke vkladu jsou připisovány čtvrtletně

KB spořící účet Junior si lze založit online a podepsat smlouvu přes kurýra, který ji doveze kam potřebujete, nebo po telefonu ale i na pobočce osobně. Je k tomu třeba občanský průkaz rodiče, druhý doklad (řidičák nebo pas), rodný list dítěte do 15 let, a občanský průkaz dítěte od 15 do 18 let.