Banky.cz Banky.cz Banky v ČR J&T BANKA Spořicí účet

Spořicí účet - Spořící účet
banky J&T BANKA

Úrok 100 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 100 000 Kč 0,50 %
Úrok 400 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 400 000 Kč 0,50 %
Úrok 700 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 700 000 Kč 0,50 %
Úrok 1 mil. Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 1 mil. Kč 0,50 %
Úrok EURúroková sazba p.a. pro vklady v EUR 0,60 %
Úrok USDúroková sazba p.a. pro vklady v USD
-
Výpovědní lhůtajak rychle mám peníze k dispozici: 0 měsíců = bez výpovědní lhůty 0 měsíců
Min. vkladminimální vklad, který je nutné vložit na účet, a pod který nesmí zůstatek na účtu nikdy klesnout 0 Kč
Měna účtuměny, ve kterých je možné vést spořící účet CZK, EUR
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ne
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-
Ostatnídalší informace o produktu za termín 3 měsíce bonus +0,2% (1 měsíc +0,1%), pro nové klienty min. vklad 0,5 mil. Kč

Expertní hodnocení Spořicí účet

J&T Banka v porovnání s jinými bankami nabízí spořící účet se zajímavými úrokovými sazbami. Pokud chcete uložit peníze z okamžitou likviditou a jedním z nejvyšších úroků na českém trhu, můžete se s klidným svědomím stát klientem J&T Banky.

Vklady s výpovědní lhůtou, jsou zajímavou alternativou jak získat vyšší úrokovou sazbu a udržet možnost relativně rychlého výběru vkladu. V uplynulém roce banka poskytovala tuto službu pro bohatší investory (minimální vklad 500 tisíc korun). Aktuálně si můžete spořící účet založit bez limitu vkladu.

Popis produktu Spořicí účet

Spořicí účet je určen k využití volných finančních prostředků klienta a zřizuje se samostatně bez nutnosti vedení běžného účtu. Jeho zřízení, vedení a zrušení je u J&T Banky bez poplatků. Vklady na spořícím účtu jsou pojištěny pro případ úpadku banky. Takže až do výše 100 tis EUR nemusíte mít obavu o svoje naspořené prostředky a vydělané úroky.

U spořícího účtu J&T Banky není omezena výše vkladu, z účtu můžete libovolně vybírat a vkládat na něj peníze. Když se rozhodnete naspořené peníze vybrat, máte je k dispozici druhý den.

V rámci spořících účtů nabízí J&T Banka i vklady s výpovědní lhůtou. Prostřednictvím tohoto účtu můžete spořit s vyšší úrokovou sazbou než u normálního spořícího účtu, ale výběr prostředků není možný okamžitě. Od data výpovědi získáte prostředky za 33 nebo 90 dnů. Odměnou za to vám je o 0,1% nebo 0,2% vyšší úroková sazba. Na tento typ účtů je možné vkládat prostředky až od 100 000 korun, nebo 3 000 EUR (minimální výše vkladu).Banky v ČR