Banky.cz Banky.cz Banky v ČR mBank mSpoření

mSpoření - Spořicí účet
banky mBank

Úrok 100 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 100 000 Kč 0,40 %
Úrok 400 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 400 000 Kč 0,01 %
Úrok 700 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 700 000 Kč 0,01 %
Úrok 1 mil. Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 1 mil. Kč 0,01 %
Úrok EURúroková sazba p.a. pro vklady v EUR
-
Úrok USDúroková sazba p.a. pro vklady v USD
-
Výpovědní lhůtajak rychle mám peníze k dispozici: 0 měsíců = bez výpovědní lhůty 0 měsíců
Min. vkladminimální vklad, který je nutné vložit na účet, a pod který nesmí zůstatek na účtu nikdy klesnout 0 Kč
Měna účtuměny, ve kterých je možné vést spořící účet CZK
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ano
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-
Ostatnídalší informace o produktu vklady se odvádějí automaticky při každé cílové platbě z běžného účtu, nebo ručně převádíte z mKonta. Po překročení hranice 100 000 Kč se celý zůstatek úročí 0,01%

Expertní hodnocení mSpoření

V našem se mSpoření umístilo v první čtvrtině produktů na 10. místě ze 40 možností. Má zajímavý úrok do 100 000 korun a je bez poplatků. mSpoření doporučujeme všem, kdo chtějí spořit se zajímavou úrokovou sazbou a netradičně. Pokud rádi a často platíte, převádíte peníze nebo vybíráte z bankomatů, můžete si díky mSpoření ušetřit pár set nebo tisíc korun navíc, které se vám budou hodit!

  •  Zajímavý úrok u vkladů do 100 000 Kč
  • Nemusíte spořit pravidelně, vkládáte s každou platbou
  • 3 varianty jak spořit při placení kartou
  • Nemá výpovědní lhůtu- trvá tak dlouho, jak chcete
  • Bez poplatků zřízení, vedení, převody

  •  Velmi nízký úrok pro spořící cíl nad 100 000 korun
  • Dotaz za zůstatek v bankomatu zpoplatněn
  • 4 a další výběr z bankomatu zpoplatněn
  • Výběr hotovosti na pobočce za poplatek

Popis produktu mSpoření

mSpoření je spořicí účet pro pravidelné ukládání drobných částek kdykoli platíte.

Chcete si ukládat peníze a hledáte účet, který má zajímavý úrok? MBank nabízí spořící produkt mSpoření. Jde o rozšířenou funkci mKonto. Není to klasické spoření, ale má některé speciální prvky, jak je pro Mbank typické. Tato inovační revoluční banka vstoupila na trh 2007 a jako první přinesla kromě samoobslužného online bankovnictví a služeb téměř bez poplatků i řadu novinek. Jednou z nich je mSpoření, které má zajímavou úrokovou sazbu.

MSpoření je speciální účet, kdy s každou platbou kartou, výběrem z bankomatu nebo převodem na bankovním účtu se automaticky ukládá malá částka z běžného účtu na mSpoření. Stejně tak u plateb pomocí hodinek Apple Pay, Google Pay, Garmin a FitBit Pay.

Sami si stanovíte, jestli je to u MBank mSpoření daná částka, procento z platby v obchodě, nebo zaokrouhlení částky, kterou platíte za nákup nebo zboží. Úspory se hodnotí výhodnou sazbou, která platí pro zvolené cíle spoření. Když máte nastavených více cílů, na které spoříte, při transakci se převede daná částka na každý z nich.

Součástí MSpoření MBank je přehledný systém, kde si můžete rozdělit několik oblastí, na které si budete spořit. Ať už je to vysněná dovolená, mobil nebo počítač, výbavu, oblečení nebo hračky pro děti, vzdělání a studium, šperky, zlato nebo dobré jídlo, cesta kolem světa nebo založení svého podnikání, je to jen na vás. K MSpoření MBank máte snadný přístup z internetového bankovnictví a nemusíte chodit na pobočku.

Cíle spoření můžete upravovat, změnit způsob ukládání, cílovou sumu i dobu spoření. Když částku našetříte, buď si ji vyberete, nebo spoříte dál.

Pokud si potřebujete peníze z MSpoření vybrat, jsou k dispozici neustále, 24 hodin denně 7 dní v týdnu a můžete si je převést na mKonto. Sjednání, vedení  mSpoření i všechny transakce jsou bezplatné. S M Spořením ušetříte od 100 Kč při platbě kartou nebo online na internetu.Banky v ČR